Фрукти і Овочі

Хліб

Молочне і яйця

Заморозка

Консервація

Чай та кава

М'ясо, риба, птиця

Бакалія

Напої

Солодощі, чіпси

Дитячий

Для дому

Для тварин

Здоров'я і краса

Для представників ЗМІ

Ви – представник ЗМІ і перебуваєте в пошуках чогось нового та вибухового? Чи вам просто цікаво, чим ми займаємося?

 

Тоді вам варто прочитати нижчеприведений текст. Три причини(що перші спали на думку), аби нам зателефонувати:

  • Якщо ви бажаєте бути на гребені свіжої хвилі та думаєте про майбутнє. Ми розпочали працювати над грандіозним та багатообіцяючим проектом – супермаркетом сучасної економії Хіт24. Через деякий час його розміри та розмах будуть перевищувати ті, що ми можемо собі уявити зараз. Наші акції невпинно зростають. Тому не гайте часу, приєднуйтеся до нас. Телефонуйте +38 (032) 253-00-24.

  • Якщо вас цікавить сфера інтернет-торгівлі. Ми ретельно та зосереджено збираємо інформацію, так чи інакше пов'язану із цим. Кожний день. Кожну годину. Не скупимося на час, гроші та зусилля. Як результат – маємо право хизуватися інформаційною здобиччю. Найактуальніше та найцікавіше – з перших рук. Ми не жаднюги, і з радістю поділимося знаходками. Тож чекаємо на вас. Ознайомтеся із нашим золотим фондом!

  • Якщо хочете сенсацій та новинок. Сама ідея, покладена у основу Хіт24, істотно відрізняється від інших. Відкинемо стереотипи та залишимо лишень нове та сенсаційне. Ми обрали непроторований шлях і невтомно корчуємо пеньки-заперечення.

Якби нам вдалося відобразити на сторінках сайту усі ті задумки та плани, що вирують у наших головах, нам недостатньо було б і наймісткішого серверу. Але тут ми спробуємо розмістити квінтесенцію усіх тих ідей, що примушують нас прокидатися вночі та телефонувати одне одному. О першій ночі ми будимо своїх однодумців ( а за сумісництвом – колег) вигуками про чергову ідею. Тремтячими пальцями хапаємо ручку та папірець і записуємо геніальний план.

 

Ми – божевільні, бо ми схиблені на проекті Хіт24. Ми згодні відмовитися від будь-чого, але тільки не від нього. Наші працівники готові розповісти про Хіт 24 усьому світові. Бо це не звичайний інтернет-магазин, це –вогнище нової споживчої культури. Так-так, все вірно. Ми хочемо створити абсолютно нову культуру інтернет-торгівлі в Україні. Спочатку ми просто намагалися робити свою справу добре, але уважно придивилися і зрозуміли, що в цій сфері у нас в країні, на жаль, повний безлад. Тому просто гарної роботи вже не вистачає, вкрай потрібно щось нове, проривне та динамічне. Кожного дня ми відшукуємо чудові, безпрограшні ідеї та починаємо втілювати їх у життя. На щастя, площа для експериментів просто величезна. До речі, ми не копилимо губу, коли нам вказують на помилки. Тому підкажіть нам, що ми недогледіли. Будемо вдячні.

 

Не будемо вдавати із себе всемогутніх героїв та стверджувати, що все вдається з першого разу і не зустрічає протидії. Неправда, часом нам доводиться ой як нелегко, а іноді ми й зовсім опиняємося в скрутному становищі. Так, ми не соромимося визнавати, що іноді зазнаємо поразки. Все ж ситуація не проста, не станемо приндитися. Проте ми докладаємо можливих та неможливих зусиль, аби подолати усі перешкоди. Саме єдиним фронтом ми здатні досягти вершин.

 

Ми розвінчуємо стійкі міфи та знищуємо помилкові переконання відносно інтернет-торгівлі. Ми викликаємо дилетантизм на дуель та вправно розправляємося з неуцтвом. Ми хочемо викорінити непрофесіоналізм та зробити інтернет-торгівлю такою, якою вона має бути – зручною, зрозумілою та взаємовигідною. Етична та справедлива інтернет-торгівля – ось наша нитка Аріадни. Ми саджаємо насіння нової культури, в якій немає міcця брехні та дурості. У якій ніхто не буде заливати гусара та замазувати очі. Ми будуємо торгівельну культуру 21 століття, прозору, вільну та чесну. І все тільки починається, друзі…

 

Тож телефонуйте нам за номером +38 (032) 253-00-24 або напишіть листа на електронну скриньку pr@hit24.lviv.ua. Приєднуйтесь до нас, ставайте носіями нової культури, культури інтернет-торгівлі майбутнього! Алюр три хрести!

 

 

 


Список покупок


Редагувати список...
Догори